Web студія Can-All

Створення сайтів будь-якого ступеня складності. Розкрутка та просування сайту. Послуги з обслуговування та пітримки сайту.

На даний час в мережі інтернет можна зустріти багато класифікацій сайтів за ступенем складності, наповненням, структурою, призначенням, і т.ін. Однак немає загальноприйнятої класифікації типів сайтів. Через відсутність стандартизації, багато хто відчуває труднощі в розумінні, який саме тип сайту їм потрібен і які завдання він міг би вирішувати.

Ми наведемо свій варіант класифікації створення інтернет сайтів. В основу покладена технічна складова, яка впливає на створення сайту, кількість сторінок, обсяг контенту та керування вмістом. Отже, почнемо:

Сайт - візитка

Сайт-візитка - це невеликий сайт (від 5 до 20 сторінок), містить основну інформацію про власника, видах діяльності організації, історію створення, прайс-лист товарів або послуг, контактні дані, реквізити, схему проїзду. Тексти мають велике значення для подібних ресурсів, оскільки повинні бути максимально короткими та інформативними.

Промо - сайт

Його ще можна назвати рекламний сайт (від 5 до 50 сторінок) - інтернет - ресурс, який рекламує окремий продукт, послугу або бренд. Крім того такий сайт може бути створений для інформування про разовому подію (виставка, конференція, свято, концерт). Основними складовими такого сайту є: розгорнута інформація про майбутню подію, безліч візуальних прийомів для утримання фокусу відвідувача на необхідній інформації. Для таких промо - ресурсів велике значення мають якість рекламних текстів, маркетингові елементи і Flash-анімація. Промо - сайти нагадують рекламні ролики.

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт (від 10 до 100 сторінок) - це повнофункціональний web-сайт, ефективний інструмент для залучення та обслуговування клієнтів. Такий сайт має містити повну інформацію про компанію, про товари та послуги, прайс - листи, форми спілкування відвідувачів і персоналу компанії. Для такого ресурсу обов'язково проводиться оптимізація сайту, для підняття позиції у видачі пошукових роботів. Обов'язково розробляється зручна і зрозуміла навігаційна структура сайту, для того, що б відвідувач міг легко та швидко знайти потрібну інформацію, замовити товар або послугу. Якісний і правильний корпоративний сайт може стати основним засобом залучення клієнтів.

Інтернет - каталог

Інтернет-каталог (від 10 до 500 сторінок) - це корпоративний web-сайт компанії, яка пропонує великий асортимент товарів або послуг. Такий сайт передбачає таку структуру, яка дає можливість для:

• добавлення або видалення товарів чи послуг;
• створення рубрик та підрубрик наданих сервісів;
• створення розгалудженноїструктури категорій;
• зручного розміщення інформації або зображення товарів.

Сайт може містити презентації, детальну інформацію про кожен товар, відгуки експертів, ціни на товари та послуги. Відвідувачі сайту можуть замовляти товари та послуги за допомогою електронної форми замовлення.

Інтернет - магазин

Інтернет-магазини (від 100 до 1000 сторінок) призначені для продажу товарів чи послуг через Інтернет. Розробка інтернет магазину відрізняється від інтернет - каталогу тим, що такі сайти дають можливість замовити і оплатити товар прямо на сайті, а також працювати з кошиком покупок. В інтернет - магазинах існують різні системи розрахунків: відправка товарів післяоплатою, моментальний розрахунок за допомогою банківських карт або віртуальних гаманців, автоматична відправка рахунок - фактури по факсу або електронною поштою. На сторінках сайту можна дізнатися про наявність товару на складі, акційні пропозиції, найбільш популярні товари, та багато іншої корисної інформації про товари.

Інформаційний портал

Для ресурсів цього типу (від 100 сторінок) характерна велика кількість інформаційних матеріалів (новини, аналітичні статті, репортажі, інтерв'ю, коментарі, огляди) по тематиці сайту. Матеріали регулярно оновлюються, зручна навігація та пошук, додаткові сервіси, інтерактивні форми: форум, чат, обговорення, анкети, опитування, голосування та ін Такий сайт являє собою мережеве видання, інформаційне агентство або інтернет-представництво ЗМІ.

Соціальная мережа

Соціальна мережа (від 500 сторінок) спрямована на створення спільнот в інтернеті з людей зі спільними інтересами або родом діяльності. Зв'язок між користувачами соціальних мереж здійснюється за допомогою внутрішньої пошти або миттєвого обміну повідомленнями. Це можуть бути різноманітні тематичні форуми, або такі ресурси як ЖЖ і Вконтакте.

Є й інші види сайтів, але вони зустрічаються не так часто, тому на них можна не зупинятися, а просто перерахувати. Це можуть бути: сайти знайомств, персоналізовані сайти (створені для однієї людини) та інші. Студія Can-All візьметься за створення веб сайтів будь-якого ступеня складності.

Ми використовуємо:
 • Yii framework
 • MODX
 • Wordpress
 • Joomla
 • HTML5
 • Google

Наші клієнти:

 • Aton Group
 • Navien Україна
 • Правовий фронт
 • Солнечный дракон
 • Термо-Метр
 • Лампа в Дом
 • PRomoPulse